گزارش گیری از تلگرام

گزارش گیری از تلگرام

نرم افزار تلگرام یک ابزار پیام‌رسان قابل نصب روی سیستم عامل‌های مختلف مبتنی بر رایانش ابری است و در سال‌های اخیر تبدیل به محبوب‌ترین ابزار پیام‌رسانی در ایران گردیده است. امکان چت و ارسال پیام‌های متنی، صوتی و تصویری و همچنین مکالمه از ویژگی‌های پایه این پیام‌رسان است. پایداری، امنیت و سرعت بالای این ابزار باعث محبوبیت بسیار زیاد آن شده و قابلیت یکپارچگی با سایر سیستم‌ها به منظور ابزار تعامل کاربری سبب توسعه روزافزون آن گردیده است. از آنجا که تیم هیام همواره به دنبال روش‌های در دسترس و کارآمد برای استفاده هرچه راحت‌تر و کاربردی تر از این نرم افزار برای کاربران است یک ابزار کاربردی برای کانال های تلگرام ارائه نموده است که به کاربران امکانات مختلفی برای گزارش گیری از تلگرام می‌دهد.

برای تهیه گزارش از فعالیت های کاربران کانال تلگرام خود می توانید از این ابزار استفاده کنید. در این نوشته به معرفی قابلیت های بسیار کاربردی این ابزار در ارائه گزارشگیری از کانال می پردازیم.

برای بسیاری از مدیران، گزارشگیری از کانال اهمیت بسیار دارد. این گزارشات برای برخی مدیران بسیار کمک کننده هستند:

 • گزارشگیری تعداد اعضا به صورت لحظه ای و روزانه روی نمودار
 • گزارشگیری بازدید پست ها
 • مقایسه کانال با کانال های دیگر

بدین ترتیب به راحتی می توان ازکانال گزارش گیری نمود.این قابلیت ها در ابزار گزارشگیری از تلگرام هیام قرار داده شده اند.

 

 

شرکت پرتو همراه هیام

 •   آدرس:کرمان،بلوار کوثر شرقی،پارک علم و فناوری،طبقه3،واحد5
 •   تلفن تماس:09901022129
 •   hiamnet.ir
 •   info@hiamnet.ir

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

One Comment

 1. تولید محتوا برای اینستاگرام

  خیلی مقاله ارزنده ای بود.

  ممنون از شما

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدقسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

ممکن است از این برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">