تولید محتوای کانال با ارسال از کانال های دیگر

[تعداد: 2   میانگین:  3.5/5]

فضای مجازی را می‌توان به عنوان یکی از کاربردی‌ترین رویدادهای این زمان دانست. در راستای فضای مجازی، اپلیکیشن هایی برای استفاده ی بهتر از این فضا به وجود آمده است. تلگرام را می‌توان یکی از مهم‌ترین آن‌ها دانست. به واسطه ی همین موضوع تولید محتوای تلگرام یکی از بخش‌های مهم مدیریت این فضای مجازی می‌باشد. تلگرام و کانال‌های تلگرامی در ایران محبوبیت بسیاری زیادی پیدا کرده‌اند. تولید محتوای تلگرام برای کانال‌های تلگرام یکی از عناصر مهم به حساب می‌آید و باعث می‌شود مطالب آن کانال از محبوبیت بالاتری برخوردار باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و حاکم شدن فضای اینترنت بر کل جهان، استفاده از سایت ها و نرم افزارهای مختلف اینترنتی مورد توجه قرار گرفته است. در فضای اینترنت و نرم افزارهایی که مبتنی بر اینترنت هستند، مطالب سودمندی وجود دارد که باعث جذب افراد می شود. این مطالب سودمند می تواند پیرامون هر موضوعی قرار گیرد. تولید محتوا در این موضوع تأثیر بسزایی دارد. لذا بعد از پیدایش فضای مجازی و نرم افزارهای مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … موضوع تولید محتوا در آن ها نیز مورد توجه قرار گرفت.

مهمترین نرم افزاری که در ایران مورد استفاده می باشد، تلگرام با انبوهی از کانال های مختلف تلگرامی است. به همین دلیل تولید محتوای تلگرام مورد توجه بسیار از افراد قرار گرفته است. افراد می توانند با تولید محتوا و قرار دادن آن در کانال ها و گروه ها، کاربران تلگرامی را به سمت خود جذب نمایند.

تولید محتوای کانال با ارسال از کانال های دیگر

محتوای تلگرام که در کانال‌ها و گروه‌ها مورد استفاده می‌باشد، به روش‌های مختلفی تولید می‌شوند.

یکی از این روش ها استفاده از برنامه تولید محتوای کانال با ارسال از کانال های دیگر است.

کانال های تلگرام معمولا زیر پست های خود آیدی خود را قرار می دهند و نیاز است که آیدی ها را برداشته و متن ها را اصلاح کنید.

همچنین ارسال اتوماتیک به کانال مقصد یکی از دغدغه های هر روز مدیران می باشد.

سیستم تولید محتوای هیام تمام محتوا را از کانال های مبدا دریافت می کند و بعد از پردازش به کانال مقصد ارسال می کند.

این عمل به صورت لحظه ای اتفاق می افتد و نیاز به حضور مدیر جهت نظارت نیست.

شرکت پرتو همراه هیام

  •   آدرس:کرمان،بلوار کوثر شرقی،پارک علم و فناوری،طبقه۳،واحد۵
  •   تلفن تماس:۰۹۹۰۱۰۲۲۱۲۹
  •   hiamnet.ir
  •   info@hiamnet.ir

 

Related posts

Leave a Comment