نمونه قرارداد طراحی سایت

نمونه قرارداد طراحی سایت

اگر قصد دارید از طریق طراحی وب سایت به صورت قانونی و بدون دردسر درآمد کسب کنید و یا اگر شخصی هستید که برای کسب‌ و کارش نیاز به استخدام یک طراح دارد ولی هیچ منبع و یا نمونه قراردادی برای بستن قرارداد طراحی سایت در دسترس ندارد،‌ این نمونه قرارداد کمک بزرگی به شما در جهت داشتن یک توافق خوب می کند.

چرا باید قرارداد طراحی سایت نوشت؟

با نوشتن یک قرارداد طراحی سایت، یک رابطه جدید حقوقی میان دو طرف برقرار می شود و طرفین با توجه به موضوع آن باید تعهداتی را نسبت به یکدیگر انجام دهند تا یک سایت طراحی و کامل شود.

در صورتی که یکی از طرفین این قرارداد نسبت به تعهدات خود کوتاهی کند، طرف مقابل می تواند به اقدامات قانونی متوسل شود تا طرف مقابل به اجرای تعهدات قانونی خود ملزم شود .
بنابراین مهم است که قرارداد نوشته شود و در زمان تنظیم آن، تمام پیش بینی های لازم توسط طرفین صورت پذیرد تا در آینده در صورت بروز اختلافات، منافع طرفین به خطر نیفتد.

 

نوشتن یک قرارداد از نقطه صفر چالش‌برانگیز و زمان‌بر می باشد. همچنین این امکان وجود دارد که طی روند تنظیم قرارداد یک یا چند نکته حیاتی را از یاد ببرید و آن را در قرارداد ذکر نکنید که احتمال دارد این موضوع در آینده مشکلاتی برای شما ایجاد کند.

به شما پیشنهاد می‌شود با صرف هزینه بیشتر، این کار را به یک متخصص قرارداد بسپارید تا از آینده کاری تان اطمینان داشته باشید.

اما اگر قصد دارید این روند هزینه کمتری داشته باشد می‌توانید از قرارداد از پیش‌تنظیم‌شده همیارو استفاده نمایید که تمامی مؤلفه‌های ذکر شده را دارا هستند.
هر مسیری که انتخاب می‌کنید مهم نیست، فقط مطمئن شوید که در نهایت با یک قرارداد شخصی و قانونی کارتان را آغاز می‌کنید.

هم چنین مطالعه کنید:   نمونه قرارداد بین سرمایه گذار و برنامه نویس

مفاد قرارداد به شرح زیر می باشد:

 • موضوع قرارداد
 • مدت قرارداد
 • مبلغ قرارداد
 • نحوه پرداخت
 • تعهدات کارفرما
 • تعهدات پیمانکار (طراح سایت)
 • تعهدات طرفین
 • مراحل اجرای پروژه
 • شرایط عمومی و قوانین حاکم بر قرارداد
 • حوادث غیر مترقبه
 • فسخ قرارداد
 • حل اختلاف

 

برای امتیاز به این نوشته روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برای عضویت در خبرنامه ما و دریافت جدیدترین مقالات جذاب، ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قرارداد برنامه نویسی

یکی از دغدغه های برنامه نویس ها و توسعه دهندگان نوشتن قرارداد برنامه نویسی می باشد. یک قالب خوب قرارداد باعث می شود که با کمترین مشکل در اجرای کار خود داشته باشید. سعی کنید جزییات کاری و اجرایی خود

قرارداد پشتیبانی هاست و دامنه

اگر می خواهید پشتیبانی هاست و یا یک دامنه را بر عهده بگیرید باید یک قرارداد با کارفرما عقد کنید که وظایف شما در آن مشخص باشد. در این قرارداد باید مواردی شامل وظیفه بک آپ گیری زمان مشخص ارائه

نمونه قرارداد بین سرمایه گذار و برنامه نویس

قرارداد سرمایه گذاری یکی از انواع قراردادها می‌باشد که به منظور جذب سرمایه‌گذار برای مشارکت در انجام پروژه‌ای خاص و یا امور تجاری تنظیم می‌شود و این نوع از قرارداد دارای انواع مختلفی می‌باشند. شاید یکی از شیرین‌ترین اتفاقات در مسیر یک

نمونه قرارداد دورکاری

نمونه قرارداد دورکاری

نمونه قرارداد دورکاری (نسخه ۲) دورکاری یک نوع مدیریت جدید در کشور محسوب و در این طرح یک ارتباط جدید بین کار و کارمند و کارمند با مدیر اجرا می‌شود و نیاز به قرارداد دورکاری دارد؛ به طوریکه کارمند به