درباره همیاروب

درباره همیار وب

مجموعه شرکت پرتو همراه هیام از سال ۱۳۹۱ با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار وب و اندروید در شهر کرمان پا به عرصه وجود نهاد. در سال ۱۳۹۳ با مدیریت آقای مهندس کمال میرحسینی به طور تخصصی فعالیت خود را به طراحی سایت و برنامه نویسی اندروید در کرمان متمرکز ساخت.

 در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون نیروی متخصص در این زمینه در شهر کرمان وجود نداشت و می بایست نیروهای جدید جذب و پرورش داده شوند.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید محصولات تخصصی، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت پرتو همراه هیام تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. طراحی سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

طراحی سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگ بندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

هم اکنون این شرکت در زمینه سیستم ها و نرم افزار های location base به صورت تخصصی فعال می باشد.